O hotelu

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 41 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia. Pokoje rozmieszczone są na 4 kondygnacjach budynku a Goście mogą być zakwaterowani w pokojach typu: Standard, Standard Plus, Deluxe oraz Apartament. Ofertę hotelu uzupełniają sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200m2, ekskluzywna Restauracja Warszawska oraz stylowy Pub Warszawski. Nasi Goście mogą korzystać również ze strzeżonego i monitorowanego parkingu czynnego całą dobę.

Pokój Standard

Stylowy pokój wyposażony w eleganckie meble i wygodne łóżka. Pokój tworzy komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Pokój Standard Plus

Składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń: części sypialnej i pokoju dziennego wyposażonego w wygodną sofę.

Pokój Deluxe

Elegancki pokój składający się z komfortowej sypialni, przedpokoju oraz salonu wypoczynkowego z rozkładaną sofą. Pokój ten ponadto wyposażony jest w sejf z elektronicznym zamkiem. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i komfort.

Apartament

Apartament posiadający 80m2 składa się z komfortowej sypialni, przedpokoju oraz salonu wypoczynkowego z rozkładaną sofą. Ponadto wyposażone są w sejf z elektronicznym zamkiem oraz lodówkę. Posiada również dodatkową łazienkę.

Nagrody i wyróżnienia

Wysoki standard, jakość obsługi, pasja i zaangażowanie naszego personelu zostały docenione przez Gości oraz zaowocowały otrzymaniem prestiżowych wyróżnień.

Hotel Centrum Sosnowiec IGHP

Jesteśmy członkami Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego

Traveller Review Awards 2021

Booking.com Traveller Review Awards 2021

Czapeczka Żółtego Przewodnika Gault&Millau 2020

Czapeczka Żółtego Przewodnika Gault&Millau 2020

Certyfikat Jakości 2020 TripAdvisor

Certyfikat Jakości 2020 TripAdvisor

Restauracja

Restauracja Warszawska, jako jedyna restauracja w Zagłębiu jest honorowana czapeczką GoultMillau nieprzerwanie od 2016 roku! Żółty przewodnik wypowiedział się o nas takimi słowami:

"Goście mogą odnieść wrażenie, że kiedy znów wyjdą na ulicę, będą po niej jeździły zabytkowe automobile, a nie nowoczesne samochody."

Gault&Millau. Polska. Żółty przewodnik 2016

Pub

Wieczorami zapraszamy Gości do pubu, znajdującego się w podziemiach hotelu, gdzie atmosfera dwudziestolecia międzywojennego przenika się z unikalną gamą szlachetnych trunków. O fantastyczną atmosferę zadbają profesjonalni barmani, którzy stawią czoła nawet najbardziej wymagającym gustom.

Letnia restauracja

Na dziedzińcu kamienicy powstało nastrojowe miejsce warte uwagi – Letnia Restauracja. Tutaj, odcinając się od ulicznego gwaru, można delektować się potrawami na świeżym powietrzu. Stylowa aranżacja, eleganckie meble oraz obrazy w stylu retro nawiązują, jak cały obiekt, do dwudziestolecia międzywojennego. Urokliwe czerwone koce ogrzewają Gości w chłodne wieczory oraz dopełniają całości klimatu miejsca.

Sale konferencyjne

Hotel Centrum Sosnowiec posiada szeroki wachlarz usług konferencyjnych. Przestrzeń kreatywnych szkoleń tworzy pięć sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 200m2. Każda z nich nawiązuje swoim charakterem i wystrojem wnętrza do innego zaboru, których styk tzw. "Trójkąt Trzech Cesarzy", znajdował się częściowo na terenie Sosnowca.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17